top of page

Ahoj!

Jsem Šárka, terapeutka a profesionál metody JIH®, jedinečné techniky osobního rozvoje založené na práci s energiemi. Vedu kurzy i individuální terapie a věřím, že každý se může na své cestě dostat tam, kam si přeje. Vím, co pro to udělat, a u svých klientů přesně vnímám, kde a jak je zapotřebí změna nebo aktivita.

about.jpg

O mně

Miluji život a všechno, co nabízí. Svět emocí a myšlenek propojuji i se zdánlivě vzdálenou oblastí financí a bankovnictví. Jsem máma dvou malých dětí a ve volném čase mě najdeš v tělocvičně, kam chodím boxovat. 

 

Metodu JIH® jsem objevila v době, kdy jsem měla pocit, že už nevím, jak dál. Trápila jsem se s poruchami příjmu potravy, nízkou sebehodnotou, úzkostí. Navštívila jsem postupně tři psychology, ale žádný z nich mi nedokázal pomoci. Zato pocit po první terapii JIHem s Jarkou Matuškovou nikdy nezapomenu. Ta lehkost a radost, že na všechno se najde řešení, už ve mně zůstala. A s ní jsem postupně zpracovala vše, co mě tehdy bolelo.

 

Dnes mám i já čest být terapeutem. Denně pomáhám ostatním lidem s jejich sebevědomím a návratem života do těch správných kolejí. Jsem tu i pro Tebe.

bottom of page